Прибирання снігу на майданчиках
- 606 view(s)

Другу добу намагаємось зробити все для комфортного паркування в умовах нашої суворої зими та дорожнього трафіку.
Але деякі ділянки нам досі недоступні через велике скупчення машин. По можливості, приберіть на час свої авто. Вдячні від імені всіх комунальників.












Зміна способу постановки автомобіля
На майданчику по Антоновича 47/12-41 (через дорогу від "Мегамаркету") змінився спосіб постановки автомобіля.
Відтепер за правилами треба паркуватись не "ялинкою", а вздовж бордюра.
Звертайте увагу на знаки, ми вже все оновили.