Наше розташування

 • Контактна форма

 • Контактна інформація

  Юридична адреса:
  01030, м. Київ, вул. Леонтовича, 6

  Фактична адреса (адреса для листування):
  04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 10

  Електронні адреси:
  info@ktps.kyiv.ua

  Тел.:
  приймальня 362-44-77

   

   

Умови використання

Про КП «Київтранспарксервіс»

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» («Київтранспарксервіс») створене згідно з рішенням Київської міської ради від 15.03.2007 №261/922 «Про створення комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтранспарксервіс».

Комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» зареєстровано за наступною адресою: вулиця Леонтовича, будинок 6, м. Київ, 01030, Україна, ідентифікаційний код юридичної особи: 35210739.

Будь-яке посилання на КП «Київтранспарксервіс» слід розуміти, як посилання на комунальне підприємство «Київтранспарксервіс».

Правове застереження

Цей веб-сайт належить КП «Київтранспарксервіс» та адмініструється його представниками.

Інформація, розміщена на веб-сайті, максимально перевіряється на точність та достовірність. Матеріали цього веб-сайту подані виключно для загальних інформативних цілей, та така інформація жодним чином не може трактуватись як професійна консультація. Для отримання інформації щодо конкретних питань, які Вас цікавлять, звертайтеся, будь ласка, за контактами, згаданими на веб-сайті.

КП «Київтранспарксервіс» не несе жодної відповідальності за будь-яку дію, яку було вчинено або не вчинено в результаті отримання матеріалу, доступного на цьому веб-сайті.

Збір і використання особистої інформації

Ви можете користуватися веб-сайтом «Київтранспарксервіс» не розголошуючи особисту інформацію про себе. Ваші персональні дані, наприклад, прізвище, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти та інші дані будуть зберігатися лише в тому випадку, якщо Ви надасте нам таку інформацію для використання однієї з послуг на нашому веб-сайті (наприклад, для встановлення зворотного зв’язку).

Київтранспарксервіс дотримується високих професійних та етичних стандартів обробки, використання та зберігання особистих відомостей та контактних даних відвідувачів веб-сайту. Зокрема, ми не передаємо ці відомості третім особам чи організаціям з метою подальшого використання у комерційних цілях.

Попередження про авторське право

Окремі користувачі можуть мати доступ та завантажувати матеріали, які складають зміст цього сайту. Таке відтворення дозволяється виключно на тимчасовій основі для доступу до інформації, яка складає зміст цього веб-сайту.

Частина інформації та матеріалів, які розміщені на цьому веб-сайті, захищені авторським правом та для їх копіювання, використання або відтворення будь-якою третьою особою необхідно отримати відповідний письмовий дозвіл.